Szwalnia Wrocław

Idealnie uszyta odzież służbowa dla kelnerów w eleganckiej restauracji, to podstawa dobrej prezentacji. Ponadto, warto również pamiętać o klasycznych i prostych obrusach, które sprawią, że wystrój pomieszczenia będzie zachwycał, a goście będą czuli się dobrze przy stołach estetycznie nakrytych.

Nasza szwalnia Profashion, zapewnia klientom z Wrocławia obrusy szyte na zlecenie, a także odzież służbową i pokrowce na krzesła oraz stoły. Wykonujemy wszystko z tkanin i materiałów, idealnie dobranych do przeznaczenia produktu. Chcemy, aby nasze obrusy i pokrowce służyły na długo, spisując się doskonale. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, którzy zlecając nam uszycie obrusów, obdarzają nas zaufaniem.

Szwalnia – usługi dla firm

szwalnia WrocławJako producent, zawsze oferujemy tylko wysokojakościowe produkty. Cenimy sobie solidne wykonanie, dlatego szyjemy obrusy, pokrowce i odzież służbową z tkanin, które są odporne na uszkodzenia i proste w utrzymaniu w czystości.

Przyjmujemy zlecenia od firm z Wrocławia, które zamawiają obrusy szyte na zlecenie. Spełniamy Państwa oczekiwania, dlatego słuchając Waszych potrzeb, wykonujemy produkty, które najlepiej będą wpisywały się w Państwa wystrój firmy i okoliczności. Nasze obrusy, które szyjemy z wysokojakościowych tkanin, sprawdzą się na weselach, bankietach, imprezach tematycznych i tym podobne.

Profashion, to jedyne takie miejsce, w którym znaleźć można gotowe obrusy, pokrowce, serwety bankietowe i inne produkty dla cateringu i restauracji, a także własną szwalnię w jednym. Szukając eleganckich, dobrej jakości obrusów, warto zapoznać się bliżej z naszą ofertą, którą przygotowaliśmy dla klientów z Wrocławia.


szwalnia Warszawa | szwalnia Kraków | szwalnia Poznań | szwalnia Łódź | szwalnia Gdańsk | szwalnia Katowice | szwalnia Lublin