Szwalnia Poznań

Jesteśmy producentem obrusów, pokrowców na krzesła, nakładek na stoły oraz bankietowych serwet i innych dekoracyjnych elementów. Nasza firma Profashion posiada także własną szwalnię, w której szyjemy na zlecenie obrusy i pokrowce. Wykorzystujemy tylko wysokojakościowe, solidne tkaniny i materiały, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym klientom najlepszą jakość.

Szwalnia Poznań

szwalnia PoznańW naszej szwalni, tworzymy obrusy i pokrowce, ale również służbową odzież dla kelnerów. Chętnie podejmujemy współpracę z firmami, restauracjami oraz domami weselnymi, które zamawiają u nas hurtową ilość obrusów i pokrowców szytych na zlecenie.

Wybieramy tylko te tkaniny, które zapewniają gwarancję dobrej jakości i trwałości. Chcemy, aby wszystkie szyte przez nas produkty, były solidne i wyglądały elegancko. Cenimy sobie precyzję, estetykę i oryginalność.

Dla klientów restauracji z Poznania, polecamy usługę szycia odzieży służbowej, czyli fartuchów, kamizelek i zapasek, wykonanych z tkanin niezwykle solidnych, wygodnych i prostych w utrzymaniu w estetycznym wyglądzie. Nasza szwalnia stara się sprostać oczekiwaniom klientów, przyjmując zamówienia na obrusy szyte na zlecenie. Dbamy nie tylko o jakość, ale i o elegancję, gdyż chcemy, aby nasi klienci zawsze otrzymywali towar, zgodny z ich oczekiwaniami.

Asortyment naszego sklepu Profashion, również wypełnia się nowymi, oryginalnymi produktami, w tym nakładkami na stoły i krzesła, serwetami bankietowymi oraz ozdobnymi falbanami, zwanymi skirtingiem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szwalni dla klientów z Poznania.


szwalnia Warszawa | szwalnia Kraków | szwalnia Wrocław | szwalnia Łódź | szwalnia Gdańsk | szwalnia Katowice | szwalnia Lublin