Szwalnia Lublin

Nasza profesjonalna szwalnia zapewnia klientom szeroki wybór asortymentu i możliwość zamówienia idealnego obrusu lub pokrowca na krzesła, wykonanego z tkanin najwyższej jakości.

Współpracujemy z firmami oraz restauracjami i właścicielami domów weselnych z Lublina, przyjmując zlecenia na uszycie oryginalnych, dopasowanych do potrzeb obrusów na życzenie. Zapewniamy nie tylko jakość, ale także korzystne ceny i szeroki wybór.

Posiadamy również internetowy sklep, w którym sprzedajemy produkty szyte własnoręcznie w naszej szwalni. W ofercie znajdą Państwo: obrusy eleganckie, elastyczne nakładki na stoły, pokrowce na krzesła i serwety bankietowe wraz ze skirtingiem. Wciąż dodajemy nowe odcienie i rodzaje naszych produktów, aby móc oferować największy wybór. Stawiamy na jakość i konkurencyjną cenę.

Szwalnia na zlecenie Lublin

szwalnia LublinDo naszej szwalni zgłaszają się zarówno indywidualni klienci, jak i firmy oraz restauracje. Chęć posiadania oryginalnych i wyjątkowych obrusów oraz pokrowców, szytych na miarę na zlecenie klienta sprawia, że nasza szwalnia zyskuje na popularności. Zleceniodawcy z Lublina chętnie wybierają usługę szycia na zlecenie, ponieważ to doskonała możliwość na zyskanie niepowtarzalnych produktów do swojej firmy.

Wciąż poszerzamy swoją ofertę, dlatego cieszymy się zaufaniem i rosnącym zainteresowaniem. Nasze obrusy, odzież służbowa i pokrowce wykonujemy z solidnych materiałów i tkanin, dlatego klienci są zadowoleni z jakości. Mamy pewność, że nasze produkty Profashion będą służyły nie jednokrotnie, lecz na długi czas.

Zapraszamy firmy z Lublina do składania zapytań.


szwalnia Warszawa | szwalnia Kraków | szwalnia Poznań | szwalnia Wrocław | szwalnia Łódź | szwalnia Gdańsk | szwalnia Katowice