Szwalnia Łódź

Nasz internetowy sklep Profashion, dostarcza Państwu wszystkich elementów i ozdób, niezbędnych do dekoracji sali bankietowej podczas każdego przyjęcia. Nasz asortyment posiada w sobie obrusy eleganckie w różnych rozmiarach, nakładki na stoły duże i koktajlowe, pokrowce na krzesła oraz serwety bankietowe i skirting.

Aby zadowolić wszystkich klientów, którzy specjalizują się w branży cateringowej, zapewniliśmy także wyjątkowe usługi, świadczone przez naszą profesjonalną szwalnię. Dostarczamy klientom z Łodzi, wysokojakościowe obrusy szyte na zamówienie, odzież służbową i pokrowce na krzesła. Wszystko szyte jest przez nasze szwaczki, które znając się na wykonywanym zawodzie, tworzą eleganckie i precyzyjnie wykończone obrusy.

Obrusy i pokrowce szyte na miarę

szwalnia ŁódźDla firm z Łodzi, oferujemy szyte na miarę, dokładnie wymierzone i zgodne z Państwa stołami orz krzesłami pokrowce i obrusy. Tworzymy elegancki dekoracje, które spiszą się doskonale podczas każdego przyjęcia.

Do obrusu, uszytego przez na zlecenie, dobrać można w naszym sklepie internetowym, pasujące pokrowce na krzesła lub bankietowe serwety, ozdabiające każdy stół. Szeroki wybór pozwoli Państwu dokonać odpowiedniego zakupu, a także zachwycić gości swojej restauracji lub sali.

Zaletą kupna produktów z naszej szwalni Profashion, jest niewątpliwie wysoka jakość wykonania wszystkich naszych produktów. Wybieramy tylko te materiały, które dają nam gwarancję solidności i trwałości. Szycie obrusów i pokrowców z tkanin wysokojakościowych pozwala cieszyć się produktami na dłużej, co jest niezwykle istotne, prowadząc własną restaurację lub firmę.

Zapraszamy klientów z Łodzi do współpracy z naszą szwalnią.


szwalnia Warszawa | szwalnia Kraków | szwalnia Poznań | szwalnia Wrocław | szwalnia Gdańsk | szwalnia Katowice | szwalnia Lublin