Szwalnia Kraków

Szycie obrusów, pokrowców na stoły i krzesła oraz służbowej odzieży, to dla nas przyjemność zwłaszcza, że nasi klienci bardzo chętnie korzystają z usług naszej szwalni i wybierają nasze produkty Profashion. Stworzyliśmy dla Państwa możliwość zamówienia obrusów szytych na miarę, które dostarczamy do Krakowa. Zachęcamy także do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

Obrusy i pokrowce szyte na zlecenie

szwalnia KrakówNaszymi klientami są firmy, właściciele restauracji, domów weselnych i sal bankietowych, którzy liczą na wysoką jakość wykonania, elegancję oraz atrakcyjne ceny. Nasza szwalnia Profashion zapewnia uszycie nie tylko klasycznych obrusów, ale również pokrowców na stoły i krzesła, które stworzą komplet i spełnią oczekiwania każdego.

Dbamy o jakość, więc wybieramy tylko solidne materiały, które nie niszczą się szybko, są łatwe w czyszczeniu i wyglądają doskonale po wielu użyciach. Oprócz obrusów i pokrowców, firmom z Krakowa oferujemy uszycie odzieży służbowej, która będzie odpowiednia w swoim wyglądzie i wysokojakościowa. Zapewniamy kamizelki, fartuchy, a także zapaski dla kelnerów i kelnerek.

W naszej szwalni, szyjemy tkaniny, pokrowce i obrusy, które sprawdzają się następnie na różnorodne okazje, w tym wesela, bankiety i przyjęcia. Zapewniamy obrusy uszyte na zlecenie, stosując wytyczne naszych zleceniodawców, pokrowce na krzesła, nakładki na stoły koktajlowe oraz skirting i serwety bankietowe.

Zachęcamy klientów z Krakowa do zapoznania się z naszą ofertą sklepu Profashion i do skorzystania z usług naszej szwalni.


szwalnia Warszawa | szwalnia Poznań | szwalnia Wrocław | szwalnia Łódź | szwalnia Gdańsk | szwalnia Katowice | szwalnia Lublin