Szwalnia Katowice

Szwalnia, w której będzie można zamówić na wymiar, idealne obrusy oraz pokrowce na stoły i krzesła? Taka właśnie jest nasza szwalnia Profashion, dla klientów z Katowic. Współpracujemy z firmami, restauracjami, właścicielami sal bankietowych i tym podobne. Oferujemy szycie wysokojakościowych obrusów, a także pokrowców, wykonywanych z najlepszych tkanin.

Szycie odzieży służbowej i nie tylko

szwalnia KatowiceJako producent i sprzedawca, chcemy oferować swoim klientom wyłącznie sprawdzone, pewne produkty, które warto kupować. Tworzymy nasze produkty tylko z takich tkanin, które są trwałe i solidne, zatem będą odporne na uszkodzenia i posłużą naszym klientom na dłużej.

W ofercie oprócz eleganckich obrusów szytych na zlecenie dla klientów z Katowic, zapewniamy również odzież służbową dla kelnerów i kelnerek. Szyjemy fartuchy, kamizelki i zapaski, które wyglądają elegancko i przede wszystkim estetycznie. Dzięki naszej szwalni Profashion, Państwa pracownicy będą prezentowali się doskonale podczas wystawnych bankietów i wesel.

W naszym internetowym sklepie, sprzedajemy obrusy, pokrowce na krzesła oraz pokrowce na stoły, które sami uszyliśmy. Dzięki temu, że jesteśmy pewni swojego towaru i jego jakości, możemy śmiało oferować go klientom, którzy prowadzą w Katowicach swoją firmę i szukają obrusów szytych na zlecenie.

W Profashion każdy znajdzie dla siebie odpowiednie elementy dekoracyjne. Wciąż poszerzamy swój asortyment, dlatego nasi klienci są zadowoleni i ufają nam, powracając do nas i wybierając nasze produkty.


szwalnia Warszawa | szwalnia Kraków | szwalnia Poznań | szwalnia Wrocław | szwalnia Łódź | szwalnia Gdańsk | szwalnia Lublin