Szwalnia Gdańsk

Jesteśmy firmą, która posiada nie tylko internetowy sklep z szerokim asortymentem, lecz także szwalnię, w której szyjemy obrusy i pokrowce na krzesła na zlecenie.

Dostarczamy naszym klientom z Gdańska, szyte na miarę obrusy i pokrowce, które sprawdzają się doskonale podczas wystawnych przyjęć, eleganckich bankietów oraz wesel. W naszym sklepie Profashion dodajemy produkty dekoracyjne, które sami szyjemy, dzięki czemu możemy zagwarantować, że obrusy, pokrowce i inne elementy, będą wytrzymałe, solidne i precyzyjnie wykończone.

Szwalnia obrusów i pokrowców Gdańsk

szwalnia GdańskProwadząc własny biznes, trudno jest zaopatrzyć się w asortyment, który będzie naprawdę godny uwagi. Nie warto wydawać pieniędzy na coś, co szybko stanie się nieestetyczne i zniszczone. Nasza szwalnia wykonuje pokrowce i obrusy z tkanin, które są niezwykle trwałe, dzięki czemu można je wielokrotnie używać i z łatwością prać, a one wciąż będą wyglądały nieskazitelnie.

Naszym klientom z Gdańska, oferujemy również szyte na zlecenie służbowe kamizelki, fartuchy i zapaski, które będą doskonale prezentowały się na kelnerach. Warto pamiętać o tym, że dobra prezentacja to klucz do sukcesu.

W sklepie zapewniliśmy Państwu serwety bankietowe oraz skirting, które doskonale komponują się z szytymi przez nas obrusami i pokrowcami. Dla nas liczy się jakość, zatem tkaniny wybierane do uszycia obrusów i odzieży służbowej, są dobierane z niezwykłą precyzją i zgodne z naszymi oczekiwaniami oraz potrzebami naszych klientów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


szwalnia Warszawa | szwalnia Kraków | szwalnia Poznań | szwalnia Wrocław | szwalnia Łódź | szwalnia Katowice | szwalnia Lublin