Skirting Wrocław

Skirting na stół, to pojęcie, które nie każdy może znać. Jest to jednak dekoracja, którą można zauważyć często podczas przyjęć, bankietów i wesel. Skirting, czyli dekoracyjna falbana, pasuje doskonale na stoły i obrusy w każdym kolorze. Jest urozmaiceniem pomieszczenia, a także ciekawym elementem, z którego można stworzyć wyjątkową aranżację.

Jako producent falban ozdobnych, obrusów i pokrowców na stoły oraz krzesła, zapewniamy naszym klientom z Wrocławia szeroki wybór takich skirtingów, które z pewnością spełnią ich oczekiwania. To praktyczne, eleganckie i oryginalne rozwiązanie na stoły bankietowe i stoły weselne.

Skirting z tiulu, czy matowa falbana na stół

skirting WrocławZdajemy sobie sprawę z tego, że klientami naszego sklepu Profashion są właściciele restauracji, sal bankietowych i cateringowych z Wrocławia, którzy co okazja potrzebują nowych dekoracji i niebanalnych elementów ozdobnych. Właśnie dlatego, stworzyliśmy skirting z materiałów, które będą doskonale wpisywały się nie tylko w pozostałe aranżacje na sali, lecz także będą podkreślały ubiór stołu, a nawet wyróżniały go.

Nasza szwalnia tworzy skirting, czyli falbany na stoły, wykonane z materiałów matowych, błyszczących lub z tiulu. Każda z falban jest precyzyjnie wykończona, stworzona z pasją i poświęceniem. Wszystkie nasze falbany na stoły są dostępne dla klientów z Wrocławia i nie tylko. Skirting tiulowy będzie piękną dekoracją obrusu i stołu na wystawnym bankiecie, natomiast matowy rodzaj falbany, to dekoracja idealna między innymi na stoły weselne.


skirting Warszawa | skirting Kraków | skirting Poznań | skirting Łódź | skirting Gdańsk | skirting Katowice | skirting Lublin