Skirting Poznań

Falbana stołowa, która będzie dekoracją podczas każdego przyjęcia, bankietu i wesela, to skirting. Dostępna w naszym asortymencie dla klientów z Poznania, będzie doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli sal balowych i restauracji.

Skirting, czyli inaczej elegancka falbana dekoracyjna na stół, może być skomponowana zarówno z obrusem białym, jak i tym w dowolnym kolorze. Skirting można dobrać do koloru obrusu, a także stworzyć ciekawy kontrast, który wpisze się w motyw przewodni imprezy.

Skirting z tiulu, matowy, skirting błyszczący

skirting PoznańJako producent, zapewniamy do Poznania najwyższej jakości falbany i inne produkty, szyte w naszej szwalni na zamówienia klientów. Dzięki temu mamy pewność, że każda falbana jest precyzyjnie wykończona, wykonana z dokładnością i perfekcją.

Oferujemy różne kolory skirtingów, które będą pasowały na stoły weselne, bankietowe oraz do każdej restauracji. Skirting na stół będzie alternatywą dla klasycznych obrusów, które są proste i mało efektowne. Dzięki dekoracyjnym falbanom można bez problemu stworzyć niepowtarzalny klimat i zaoferować gościom imprezy, elegancki wystrój. Falbany można przyczepić na każdy stół, a także powiesić je tylko przy stole pary młodej, podczas eleganckiego wesela.

W zależności od potrzeb, w asortymencie Profashion można zakupić do Poznania skirting matowy, błyszczący oraz tiulowy. Oferujemy także falbany dekoracyjne szyte na zamówienie klienta, które będą niezwykle oryginalne i będą posiadały odpowiednie wymiary.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu Profashion.


skirting Warszawa | skirting Kraków | skirting Wrocław | skirting Łódź | skirting Gdańsk | skirting Katowice | skirting Lublin