Skirting Katowice

Falbany dekoracyjne typu skirting, nadają wyjątkowego charakteru na stołach, na których zostaną umieszczone. To rozwiązanie na urozmaicenie dekoracji stołów podczas bankietów i wesel, a także na wyróżnienie stołu, który jest szczególnie ważny podczas imprezy, dla przykładu, stołu pary młodej.

Jako producent elementów dekoracyjnych na przyjęcia i inne okazje, zapewniamy także szyte przez naszą szwalnię Profashion falbany, dostępne w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów. Skirting wysyłamy również do Katowic oraz innych miast w Polsce. W naszej ofercie dostępne są falbany tiulowe, błyszczące i matowe.

Falbany dekoracyjne na dowolną okazję

skirting KatowiceTe wyjątkowe falbany dekoracyjne, są ciekawym urozmaiceniem prostych stołów. Skirting można przypiąć bezpośrednio do stołu oraz do obrusu. Można połączyć go z klasycznym białym obrusem lub skomponować z takim samym kolorem i materiałem, co sama falbana.

W naszej szwalni można złożyć zamówienie na szyte na miarę falbany dekoracyjne wraz z obrusami lub bez obrusów. Dostarczamy nasz skirting do Katowic, wyposażając tym samym restauracje, sale bankietowe oraz domy weselne. Dzięki temu, że wykonujemy falbany zgodnie z życzeniami klientów, każdy może otrzymać niezwykle oryginalne dekoracje, które dopasuje do wyglądu swoich wnętrz, imprez, które organizuje oraz własnych upodobań i oczekiwań swoich gości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu Profashion, w którym co rusz pojawiają się nowe produkty.


skirting Warszawa | skirting Kraków | skirting Poznań | skirting Wrocław | skirting Łódź | skirting Gdańsk | skirting Lublin