Skirting Gdańsk

W naszym sklepie Profashion oferujemy skirting, czyli dekoracyjne falbany do stołów i obrusów, które występują w różnych kolorach i są wykonane z różnych materiałów. Skirting pełni funkcję ozdoby na stołach bankietowych i weselnych. Każda falbana jest wykonana w naszej szwalni i oferowana klientom z Gdańska.

Skirting szyty na miarę

skirting GdańskNasza szwalnia szyje falbany dekoracyjne do stołów i obrusów zgodnie z życzeniem klientów, według wymiarów wcześniej podanych. Dzięki temu, że skirting może być zarówno dużą falbaną, jak i mniejszą, można ją wykorzystać w ciekawy sposób i udekorować nią stół bankietowy oraz stół podczas wesela.

Skirting tworzymy z materiałów błyszczących, dzięki czemu pasują do różnych aranżacji. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy skirting szyty z matowych materiałów lub z tiulu. Wygląda to niezwykle elegancko i szykownie. To nasi klienci decydują o tym, jak wykorzystać falbanę ozdobną i z czym ją skomponować.

Każdy stół bankietowy może być udekorowany skirtingiem, dzięki czemu stanie się elegantszy i dopasuje się do wystroju sali. Nasze falbany dekoracyjne z Profashion, zamówić można do Gdańska, wcześniej podając nam wymiary, zgodnie z którymi uszyty ma być skirting. Oferujemy także szereg ciekawych kolorów, dzięki czemu każdą falbanę można zaczepić kontrastowo do białego, klasycznego obrusu.

Zapewniamy konkurencyjne ceny, wysoką jakość falban dekoracyjnych na stoły, a także szeroki wybór i możliwość dowolnej ich modyfikacji. Zapraszamy do zakupu oraz do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem sklepu.


skirting Warszawa | skirting Kraków | skirting Poznań | skirting Wrocław | skirting Łódź | skirting Katowice | skirting Lublin