Obrusy gastronomiczne - piękno i elegancja dostępna w naszym sklepie

Od wielu lat proponujemy naszym klientom doskonały produkt w postaci funkcjonalnych obrusów gastronomicznych. Wszyscy prowadzący w tej branży imprezy okolicznościowe wiedzą jak ważny, a często niedoceniany jest to produkt. Jego zadaniem jest dodawać elegancji oraz chronić drogie meble przed nadmiernym zużyciem. Poniżej prezentujemy Państwu najlepsze produkty z naszego sklepu internetowego Pro-Fashion.pl

Obrus bawełniany 140x140 cm

obrus bawełnany okrągły 320 cm

obrus biały 140x240 cm

obrus biały 140x420 cm

Prosimy o kontakt z nami jeżeli maja Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania - jak polska szwalnia posiadamy ofertę szycia obrusów na zamówienie - jesteśmy w stanie dobrać tekstylia tak, aby sprostać Państwa potrzebom. Pomożemy w doborze tkanin, które pasują do wystroju wnętrza, atmosfery wydarzenia, które Państwo panujecie czy do wielkości stołów biesiadnych.

Porady ekspertów Pro-Fashion w zakresie obrusów do gastronomii

 

Elegancka oprawa stołu to spójność w kompozycji. Postawmy na to by obrus i dodatki do niego stanowiły całość. Dzięki temu będą przyjemniejsze dla oka naszego gościa. Drugą ważną sprawą jest wytrzymałość i eksploatacja materiału. Nikt z nas nie wyobraża sobie w końcu elegackiej imprezy w ekskluzywnym lokalu przy zniszczonych czy poplamionych obrusach. Na większości imprez to za stołami goście spędzają najwięcej czasu i taki defekt będzie raził w oczy zgromadzonych.

 

Dlatego uważamy, że obrusy plamoodporne, wykonane z wysokiej jakości tkanin to dobra inwestycja dla każdego lokalu. Cieszymy się rok rocznie coraz większa grupa osób wybiera szyte na zamówienie obrusy do gastronomii. Jest to znak, że rośnie świadomość roli jaką ten element dekoracyjny ma dla powodzenia imprezy.